Dzień dobry ! :)
Mam ogromną nadzieję, że mój wpis wywoła przynajmniej kilka uśmiechów na twarzy.
Na wstępie kilka słów o mnie -
Mam na imię Beata, byłam uczennicą ZSEG w latach 2012-2016 na profilu technik żywienia i usług gastronomicznych.
Napisali Państwo piękny cytat Józefa Piłsudskiego - "Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości".
Myślę że ja, jak i wielu Absolwentów szkoły z perspektywy czasu nabieramy dystansu i zrozumienia i przede wszystkim szacunku do tego, co wtedy było dla nas nieprzyjemne bądź niezrozumiałe……
Proszą Państwo o wspomnienie - myślę, że najlepszym wspomnieniem dla mnie jest historia, która nadal trwa czyli przyjaźń z fantastycznymi ludźmi i małżeństwo.
Te dwie najważniejsze w życiu wartości poznałam właśnie w Państwa placówce, dlatego też cofając czas, nie zmieniłabym swojej decyzji. Powiadają, że "człowiek uczy się całe życie, poza okresem szkolnym", osobiście jestem zdania że z tego właśnie okresu wyciągamy wnioski i kształtujemy swoje prawdziwe ja.
Bez względu na to, ile porażek i ile zwycięstw osiągnęliśmy w czasach szkolnych, każde z tych doświadczeń sprawia, że jesteśmy dzisiaj tymi ludźmi, jakimi zawsze chcieliśmy być. Gratuluję Państwu wspaniałego Jubileuszu, życzę kolejnych wspaniałych lat, mądrych, młodych ludzi i aby Państwo zawsze pamiętali, że to z małych rzeczy tworzą się legendy.

Pozdrawiam serdecznie, Beata Ciastoń (Kałucka)